Naar de inhoud
 

Team Relatiebeheer

 

 

 

Peter van der Molen
Accountmanager Overijssel/Flevoland

p.vandermolen@kwbn.nl
06-22964681

 

Hilly Breunis
Accountmanager Overijssel/Flevoland

h.breunis@kwbn.nl
06-12221487

 

Mari Smits
Accountmanager Overijssel/Flevoland

m.smits@kwbn.nl
06-28568569

 

Daan Kroesen
Accountmanager Gelderland

d.kroesen@kwbn.nl
06-30954913

 

Frank Thomaschewsky
Accountmanager Gelderland

f.thomaschewsky@kwbn.nl
06-25044859

 

Sjaak Beeren
Accountmanager Limburg
(verenigingen)

j.beeren@kwbn.nl
0495-552360 / 06-34425930

 

John Ackermans
Accountmanager Limburg
(stichtingen / comité's)

j.ackermans@kwbn.nl
046-4336814

J

Jo Mullenders
Accountmanager Limburg
(wandelsportcentra en atletiekverenigingen)

j.mullenders@kwbn.nl
06-52307975

 

Cor Dings
Accountmanager Limburg
(stichtingen / comité's)

c.dings@kwbn.nl
06-20474061

 

Theo Klanke
Accountmanager Brabant-Zeeland

t.klanke@kwbn.nl
06-16712373

 

Gerard Storms
Accountmanager Brabant-Zeeland

g.storms@kwbn.nl
06-15250882

 

Arie Warnars
Accountmanager West

a.warnars@kwbn.nl
06-48980275

 

Ankie Benningshof
Accountmanager West

a.benningshof@kwbn.nl
06-414 96722

 

Roel de Krijger
Teamleider
Accountmanagement  Noord a.i.
en landelijke organisaties

r.dekrijger@kwbn.nl
06-38755727

 

Miranda Janssen
Bureaumedewerker
Accountmanager Noord a.i.
en landelijke organisaties

m.janssen@kwbn.nl
06-30111498

 

 

 

 

Inloggen extranet


  • OAD
    Nederlandse Loterij